Мартин Петров напуска Болтън през лятото?

Мартин Петров може да напусне Болтън през лятото Снимка: getty images
Мартин Петров може да напусне Болтън през лятото

Българският национал Мартин Петров може да напусне Болтън през лятото, обявиха днес изданията в Англия. 32-годишното крило е нарочен за един от основните виновници за загубата с 0:5 от Стоук Сити в полуфиналите на турнира за ФА Къп миналата седмица. Петров бе заменен още след първото полувреме след като именно негова грешка доведе до трети гол във вратата на Болтън.

Българинът обаче изгледа второто полувреме не от пейката, а от тунела. Това му навлече гнева на един от легендарните нападатели на Болтън Джон МакГинли, според когото поведението на българина е било едно от най-разочароващите неща в тази тъжна за феновете на Болтън неделя. Шотландецът смята, че всичко това не е останало незабелязано от мениджъра Оуен Койл и той ще вземе необходимите мерки.

Като начало се очаква в неделя Петров да остане на пейката за домакинския мач с Арсенал. След края на сезона пък той и още няколко играчи на Болтън вероятно ще напуснат клуба. Според изданията на Острова интерес към врачанското крило проявяват няколко клуба от Бундеслигата.