Юнайтед се променя, но героят е един и същ: 5 извода след победата над Тотнъм

Манчестър Юнайтед премина първия си голям тест с Оле Гунар Солскяер начело и удари Тотнъм с 1:0 на "Уембли".

Най-интригуващият мач от кръга във Висшата лига предложи голяма битка между засега само временния треньор на Юнайтед и спрягания за поста Маурисио Почетино, като с успеха си норвежецът постави рекорд.

Солскяер стана първият мениджър в историята на Манчестър Юнайтед, който печели откриващите си 6 мача във всички турнири.

Шестата му поредна победа беше най-трудната досега и дойде с победен гол на Маркъс Рашфорд минута преди края на първото полувреме. Нападателят завърши една от опасните контри на отбора си след асистенция на Пол Погба.

През втората част обаче Тотнъм наложи мощен натиск и създаде куп положения, а само героичните намеси на Давид де Хеа оставиха резултата непроменен.

Какво научихме от този атрактивен дуел на "Уембли", заслужаваше ли Юнайтед да спечели и какво не достигна на Тотнъм при всички създадени опасности?

Отговорите са в галерията с 5 извода от Тотнъм - Манчестър Юнайтед 0:1.