Ливърпул затъна в криза след 0:3 от Уотфорд

Ливърпул затъна в криза след 0:3 от новака Уотфорд в мач от 17-ия кръг на Висшата лига. Тимът на Юрген Клоп е без победа вече в четири поредни двубоя във всички турнири, а представянето му на "Викъридж Роуд" бе под всякаква критика.

"Стършелите" поведоха в самото начало след груба грешка на вратаря на гостите Адам Богдан. Той изпусна топката и Нейтън Ейк отбеляза един от най-лесните голове в кариерата си. След четвърт час нигерийският нападател Одион Игало удвои с диагонален удар.

След почивката Ливърпул опита натиск, а пропуски направиха Лалана, Морено и Ориги. Пет минути преди края обаче Игало оформи класиката с глава. Така тимът му се бетонира на седма позиция в класирането с 28 точки, а "мърсисайдци" са едва девети с 24.