Стоян Копривленски стана шампион на K-1 World Max!

След победата над легендата Буакау Банчамек Стоян Копривленски постигна още два успеха и стана шампион на K-1 World Max 2024!

Българинът триумфира в категория до 70 кг на изключително силния турнир, който се проведе в Токио, Япония.

Копривленски победи муайтай легендата Копривленски след три тежки рунда и единодушно съдийско решение.

На полуфинала родният кикбоксьор се изправи срещу четирикратния шампион по муайтай и кикбокс Рафаел Силва, срещу когото също спечели след сериозна битка в три рунда.

Копривленски завърши похода си по най-добрия начин - с нокаут срещу руснака Виктор Акимов на финала. Руснакът имаше само една загуба в кариерата си сега, но бе брутално нокаутиран още в първия рунд от нашето момче.

Така Копривленски записа най-доброто постижение в кариерата си, печелейки титлата K-1 World Max 2024.