Интер Маями спечели важен мач без Меси и Суарес

Интер Маями победи Кълъмбъс Крю в мач от редовния сезон на МЛС с 2:1. Срещата се проведе на стадиона във Форт Лодърдейл.

В 10-ата минута защитникът Иън Фрей откри резултата, а в средата на първото полувреме нападателят Леандро Кампана удвои преднината на "чаплите". Гостите върнаха един гол в края на първото полувреме - точен беше Кучо Ернандес.

Големите звезди на Интер Маями Лионел Меси и Луис Суарес пропуснаха мача, тъй като са с националните си отбори за участие в Копа Америка.

Жорди Алба и Серхио Бускетс играха цял мач.

Интер Маями събра 41 точки и води в класирането на Източната конференция. Кълъмбъс Крю е на 6-о място с 27 точки.