Спортист на годината - избери си, ако можеш

Владимир Николов поведе националите към четвъртото място на Евро 2015 пред препълнените трибуни в "Арена Армеец".

Станилия Стаменова спечели световна и европейска титла, но ще може да участва на олимпиада чак през 2020 г.

Сестри Стоеви донесоха единственото ни злато от европейската олимпиада в Баку. На игрите в Рио обаче ще се борят със страховити азиатки.

Даниел Асенов стана европейски шампион, но не успя да извоюва квота за Рио.

Антон Ризов - първенец на Европа на 10 м с пушка

Веселин Топалов спечели много силен турнир с участието на най-добрите гросмайстори.

Благой Иванов-Багата спечели световна титла в ММА и дори я защити успешно.

Жените спечелиха повече медали от мъжете в борбата. За съжаление обаче злато липсва.

Габриела Петрова стана втора в Европа и остана на косъм от медалите на световното в Пекин.

Ивет Лалова бяга във финала на 200 метра от световното по лека атлетика - изумително постижение предвид жестоката конкуренция.

Красимир Анев записа силен сезон в биатлона

Боян Петров продължава с подвизите си из най-високите върхове.

Златните момичета този път са сребърни, но отново са претендент за отбор на годината.

Волейболистите взеха медал на игрите в Баку, но не успяха на европейското пред родна публика.

Станимир Стоилов е фаворит при треньорите, след като влезе в групите на Шампионската лига с втори отбор.

Григор Димитров изпраща трудна година, но в края на сезона показа признаци на съживяване.

Кубрат Пулев се върна с победа на ринга, предстои му още един мач.