Чудеса не стават - не и в дома на Байерн

Вратарят на Арсенал Лукаш Фабиански спасява удара на Томас Мюлер от дузпа, а после и добавката от самата линия на вратата. Но лондончани стигнаха само до 1:1, което не ги топли. Байерн гази в турнира и е на четвъртфинал. Снимка: Getty Images

Пер Мертезакер от Арсенал чисти атрактивно топката и спира поредната атака на Байерн. Снимка: Getty Images

Шампионите маршируват към финала в Лисабон с мечта за втора поредна купа в турнира. Снимка: Getty Images

Този акробатичен удар на Диего Коща не успя, но нападателят наниза два гола във вратата на Милан в реванша в Мадрид, спечелен от Атлетико с 4:1. Снимка: Getty Images