Идеалният отбор на трети кръг от груповата фаза

Кристиано Роналдо блестя най-много от всички в последните мачове от групите на Евро 2012 Снимка: Getty Images

Джон Тери и Стивън Джерард бяха великолепни за Англия при решителната победа над Украйна Снимка: Getty Images

Славният капитан Йоргос Карагунис (вляво) класира Гърция за четвъртфиналите Снимка: Getty Images
Славният капитан Йоргос Карагунис (вляво) класира Гърция за четвъртфиналите

Германецът Бастиан Швайнщайгер (на снимката) и Пепе от Португалия са двамата играчи, които попадат за втори пореден път в идеалния отбор Снимка: Getty Images

Швеция може и да отпадна от Евро 2012, но Златан Ибрахимович отбеляза най-красивия гол

Антонио Касано бе решаващият играч в мача Италия - Ейре (2:0), реализирайки първото попадение в 35-ата минута Снимка: Getty images